Zorgbelang Zuid-Holland - Patiënten en consumenten platform

Medewerkers

Zorgbelang Zuid-Holland

Bas van Bellen

Projectmedewerker ICT en Website
(088) 929 40 60 | bvanbellen@zorgbelang-zuidholland.nl

Ester van den Berg

Officemanager
(088) 929 40 74 | evandenberg@zorgbelang-zuidholland.nl

Robert Boersma

Directeur/Bestuurder
(06) 52 01 40 45 | rboersma@zorgbelang-zuidholland.nl
Voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met het secretariaat: (088) 929 40 00 / directie-secretariaat@zorgbelang-zuidholland.nl

Mariëlle van Esch

Projectleider
(088) 929 40 97 | (06) 21 80 03 14 | mvanesch@zorgbelang-zuidholland.nl

Anja Fasol

Secretarieel medewerker
(088) 929 40 65 | afasol@zorgbelang-zuidholland.nl

Rika de Fretes

Medewerker Adviespunt Zorgbelang
(088) 929 40 66 | rdefretes@zorgbelang-zuidholland.nl

Evelien Haverhoek

P&O functionaris
(088) 929 40 70 | (06) 15 15 99 22 | ehaverhoek@zorgbelang-zuidholland.nl

Huib Hoogendijk

Projectleider - meer info
(088) 929 40 72 | (06) 29 04 82 23 | hhoogendijk@zorgbelang-zuidholland.nl

Loes ter Horst

Projectleider
(088) 929 40 96 | (06) 28 55 23 42 | lterhorst@zorgbelang-zuidholland.nl

Leyla Koseoglu

Projectleider - meer info
(088) 929 4061 | (06) 29 04 82 20 | lkoseoglu@zorgbelang-zuidholland.nl

Gré Leutscher

Cliëntondersteuner
(088) 929 40 76 | (06) 29 04 87 06 | gleutscher@zorgbelang-zuidholland.nl

Ingrid Lips

Projectleider - meer info
(088) 929 40 77 | (06) 29 04 82 15 | ilips@zorgbelang-zuidholland.nl

Marjan van Maanen

Projectleider - meer info
(088) 929 40 79 | (06) 29 04 85 72 | mvanmaanen@zorgbelang-zuidholland.nl

Margré Romein

Cliëntondersteuner
(088) 929 40 82 | (06) 29 04 86 41 | mromein@zorgbelang-zuidholland.nl

Nel van Roon

Cliëntondersteuner - meer info
(088) 929 40 83 | (06) 52 89 27 95 | nvanroon@zorgbelang-zuidholland.nl

Nelleke Schelfhout

Secretarieel medewerker
(088) 929 40 84 | nschelfhout@zorgbelang-zuidholland.nl

Marleen Schilders

Cliëntondersteuner
(088) 929 40 85 | (06) 55 48 07 14 | mschilders@zorgbelang-zuidholland.nl

Mariëtte Teunissen

Projectleider - meer info
(088) 929 40 87 | (06) 38 54 59 12 | mteunissen@zorgbelang-zuidholland.nl

Stephanie Vallianatos

Projectleider
(088) 929 40 98 | (06)- 46 88 56 96 | svallianatos@zorgbelang-zuidholland.nl

Eva van Velzen

Projectleider - meer info
(088) 929 40 88 | (06) 29 04 86 94 | evanvelzen@zorgbelang-zuidholland.nl

Marjanne Verdoold

Secretarieel medewerker
(088) 929 40 90 | mverdoold@zorgbelang-zuidholland.nl

Arjan de Weger

Projectleider - meer info
(088) 929 40 92 | (06) 41 77 92 75 | adeweger@zorgbelang-zuidholland.nl

Tineke van Werven

Projectleider - meer info
(088) 929 40 93 | (06) 29 04 84 68 | tvanwerven@zorgbelang-zuidholland.nl

Afbeelding